Fotky

Svižný výšlap se svižnými hůlkaři - jen ten výstup na vyhlídku nás trochu zpomalil :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Takový trochu mokrý výšlap v Mokré Hoře :-)  S úsměvem na tváři, hůlkař radostí jen září a někteří šli do bahýnka naplno i s holemi :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.  
Parádní výšlap i přes mrholení, mlhu a bláto.... ...úspěšně a pospolu jsme prošli magickou bránou 12:12 12.12.2020  a Malý Princ už nás trpělivě čekal ve Skleněnce.  A jeho autorka -   sklářská výtvarnice paní Alice Dostálová nám i ukázala, jak skleněné postavičky vznikají - to...
Tak jsme si to společné šlapání zase parádně užili :-)  Větru jsme se nezalekli, sníh v lese, slunce na obloze a radost v každém kroku... co víc si přát? :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Vítáme mezi sebou nové walkerky a walkery :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Na nedělním výšlapu nám i sluníčko krásně zasvítilo :-)  a  k tomu kozénky v lese, divocí koníci a kačenky na farmě a spousta skvělé nálady... no nádhera :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.  
Po lockdownu první společný výšlap - jupííí :-)  Sice v malé skupince, ale i tak to bylo super :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Vítáme nové hůlkaře, kteří právě objevili radost z pohybu v partě fajn lidí :-)  Těšíme se brzy opět na šlapanou :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Výšlap omezeném počtu, ale i tak  v příjemném tempu a s veselou myslí  - není nad to, vyčistit si hlavu na čerstvém vzduchu a protáhnout své tělo v přírodě :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Divoká příroda prvního přírodního parku v Brně, místo mnichů paviáni, sloni a ...hůlkaři :-)  Parádní výhledy do okolí, cestičky kolem Svitavy a Dům u dvou "milenců" v nedohlednu :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Informace o NW akcích

..aby Vám nic neuniklo :-)

Kontakt

Mgr. Zdenka Šardová Lektor a Instruktor Nordic Walking Certifikace MŠMT

tel. +420 776 197 707

IČO 04870638
zapsaná v živnostenském rejstříku
č.ú. 670100-2209758196/6210 (mBank) nordic-walking-brno@seznam.cz