Fotky

Vítáme mezi sebou nové walkerky a walkery :-)  Pro FOTKY klikněte ZDE.
Tři Templáři, románský kostel v Řeznovicích, parádní řeka Jihlava, výhledy do krajiny, slunce, voda, vítr, země...  ..jen roztáhnout křídla ( a osedlat hole) a rozlétnout se do krajiny :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Tak se nám ten MIDI výšlap trochu zvrtl a místo 9 km to bylo 14 km :-)  Zvládli všichni statečně a bez reptání a ty stromodomy  - ty stály za to, no ne? :-) Holt, letošní léto, zdá se mi trochu zarostlé :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Tak jo, tak jsme trochu zmokli ...ale hrdě a s úsměvem :-)  A i žádost o ruku proběhla :-) A bylo to skvělý, jen ten chudák Kuky by se divil, co se to s jeho 3 smrky stalo.   Ale ty cestičky kolem Senetářovského potoka... ty teda byly :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Les, koupací rybník, parádní Nordic Walking cestičky, zajímavá poutní místa a skalní útvary,   mnohé jsme si ujasnili v oblasti zdraví v zdravé výživy, relaxační jóga a na závěr píseň větru a deště bubnující na jurtu... ... zkrátka parádní a pohodový FIT den v Les Parku :-) Pro FOTKY...
Tak jsme si to zase užili :-)  Poznali nová místa, relaxovali v Sázavě i na obrovských balvanech v nich, zchladili se v potůčcích,   zaplavali v lomu a nechali se unášet i proudem řeky Sázavy :-)  Díky všem účastníkům za prima víkend :-) Pro FOTKY a VIDEA klikněte ZDE.  
Dobrodružná výšlap "po proudu Svratky" se nám trochu zvrhnul na výšlap přímo "proudem Svratky" :-) 16 km v nohách s prima převýšením, pro některé nováčky doslova křest divou přírodou :-) A krásná a nečekaná byla i návštěva galerie Skleněnka, kde nás i mimo otvírací dobu přivítali s otevřenou...
Odvážné ženy se ani vysokých teplot nezalekly a zatímco někteří to vzdali, ony si to vesele lesem štrádovaly :-)  Pro FOTKY klikněte ZDE.
Konečně Předklášteří :-) Konečně nepršelo, tak jsme vyrazili a bylo to super :-)  kopečky, kopečky... a zase kopečky :-)  a díky tomu parádní výhledy, dobrodružné "zkratky" a veselé zakončení v místní hospůdce :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Narozeninový MINI výšlap - koníci, jeskyně,  propadání Říčky, romantické balíky a výborné "cupcáky" :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Informace o NW akcích

..aby Vám nic neuniklo :-)

Kontakt

Mgr. Zdenka Šardová Lektor a Instruktor Nordic Walking Certifikace MŠMT

tel. +420 776 197 707

IČO 04870638
zapsaná v živnostenském rejstříku
č.ú. 670100-2209758196/6210 (mBank) nordic-walking-brno@seznam.cz