Fotky

Dobyli jsme ho, jupííí :-)  a nejen Zubštejn, taky Pyšolec padl :-) 140 pater, 12 km v nohách, noví lukostřelci se zrodili a ta příroda a výhledy...:-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Po sobotním dešti nás sice zbyla jen hrstka (kvůli přesunu na neděli), ale skvěle jsme si to užily :-)  Ano, tentokrát plně dámská jízda :-) Výšlap zvaný Brod-way, synchronizované kapří akvabely a k tomu bahenní lázeň v pohybu... no, co víc si přát? :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Hej hou, hej hou, svižným tempem jdou .. a zpívají si vesele hej hou hej hou :-) A k tomu parádní výhledy, paví rozmluvy, zarostlé cestičky,  klokotající potůčky a studánka v mechu a kapradí a krásných 21 km v nohou i holích :-)  Pro FOTKY klikněte ZDE.
Sluníčko, výhledy, prima nálada a skvělá parta - co víc si přát? :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.  
Dobyli jsme hrad Blansek, juchůůů :-)   a pak jsme se zahloubali do propasti a koňských spáců a taky do kukuřičného pole  a prošli se lipovou alejí a bylo to prostě bezváááá :-) Pro FOTKY klikněte ZDE Za úvodní foto může Karel :-) Karle, díky :-)
Parádní, trochu "lepkavý" výšlap plný osobních vrcholů, pískovcových soch, parádní rozhledny a na zavěr mega skvělé zrmzliny Tomivo Gelato :-)  Jo a taky jedněch rozjetých NW holí a jejich šťastné majitelky toužící již dlouho po nových, těch krásných modrých :-)  Inu, sny se u nás plní...
Přivítejme do světa Nordic Walkingu další nováčky :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
Pohádkový NW výšlap podél říčky Bobravy  - krásná příroda, plující mraky nad hlavami,  pavoučí sítě i makové panenky (a panáček) v poli :-)  Pro FOTKY klikněte ZDE. 
Krásné slunečné odpoledne přeji :-)  Ano, situace není růžová, ale má i své pozitivní stránky, tak se pojďme zastavit, zklidnit, nadechnout a vydechnout a užít si klidu a pohody se svými blízkými. Do lesa můžeme, tak klidně pojďme, s respektem k ostatním, s odstupem od druhých a jen s těmi, se...
Mezinárodní den žen v pohybu a ve slunečné náladě :-)  Děkuji všem za prima chvíle :-) Pro FOTKY klikněte ZDE.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Informace o NW akcích

..aby Vám nic neuniklo :-)

Kontakt

Mgr. Zdenka Šardová Lektor a Instruktor Nordic Walking Certifikace MŠMT

tel. +420 776 197 707

IČO 04870638
zapsaná v živnostenském rejstříku
č.ú. 670100-2209758196/6210 (mBank) nordic-walking-brno@seznam.cz